Powiat Opolski i Krapkowicki


KOLEJNE WYDANIE JUŻ W LUTYM!

Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego to bezpłatna gazeta reklamowa drukowana w nakładzie 15 000 egzemplarzy, dostępna w Urzędach Gmin, Starostwach Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego, Ośrodkach Zdrowia, sklepach spożywczych oraz innych punktach użyteczności publicznej. Dostępna jest również w formie elektronicznej na stronie www.kurier-ogloszeniowy.pl oraz www.trafokazje.eu

Dodatkowo gazeta wysyłana jest w postaci newslettera do 15 000 firm na terenie woj opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Wrocław i Powiat Wrocławski


PIERWSZE WYDANIE JUŻ 15 LUTEGO!

Kurier Ogłoszeniowy Wrocław i Powiat Wrocławski to regionalna bezpłatna gazeta reklamowo-ogłoszeniowa, drukowana w nakładzie 15 000 egzemplarzy. Dostępna w Urzędach, Starostwie Powiatu Wrocławskiego, Ośrodkach Zdrowia, aptekach, sklepach spożywczych, punktach gastronomicznych oraz innych miejscach użyteczności publicznej na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego.

Reklamy wszystkich firm wraz z krótkim opisem zamieszczone będą również na portalu www.trafokazje.eu. Dodatkowo gazeta wysłana zostanie w postaci newslettera do 30 000 firm na terenie woj. dolnośląskiego.

Gmina Prószków i Komprachcice


KOLEJNE WYDANIE MARZEC 2018!

Kurier Ogłoszeniowy Gminy Prószków i Komprachcice to bezpłatna gazeta reklamowa drukowana w nakładzie 5 000 egzemplarzy, kolportowana bezpośrednio do domów na terenie gminy Prószków i Komprachcice. Dostępna jest również w formie elektronicznej na stronie www.kurier-ogloszeniowy.pl oraz www.trafokazje.eu

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu.
Każdy z nas chce, aby wszystko tego dnia wyglądało idealnie.
Począwszy od pięknie przystrojonej sali weselnej, po suknie
ślubną, bukiet kwiatów, a także samochód i zespół muzyczny!

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze firmy na rynku, które
polecają zadowoleni klienci.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia,
życzy Redakcja Weselnika

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin