Regulamin strony Weselnik Opolski
(www.weselnik.infoopole.pl)

            Strona www.weselnik.infoopole.pl zawiera zbiór firm związanych z tematyką weselną z terenu województwa Opolskiego.

  1. Wydawcą strony www.weselnik.infoopole.pl jest Agencja Reklamowa „Traf” Zbigniew Wójcik, z siedzibą w Prószkowie (woj. opolskie) ul. Krasickiego 14.
  2. Przedmiotem ogłoszeń i reklam serwisu mogą być towary i usługi, którymi obrót dopuszczają przepisy prawa polskiego oraz postanowienia niniejszego Regulaminu.
  3. Zamieszczanie reklam jest odpłatne i możliwe jedynie poprzez kontakt z redakcją pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 532 562 738 lub 535 360 843. Składanie ofert dokonywane jest po podaniu niezbędnych danych.
  4. Redakcja dopuszcza możliwość umieszczenia darmowych ogłoszeń.
  5. Firmy, które odpłatnie umieściły reklamę w gazecie Kurier Ogłoszeniowy Powiat Opolski i Krapkowicki lub Kurier Ogłoszeniowy Gmina Prószków i Komprachcice - zamieszczane są również na stronie www.weselnik.infoopole.pl
  6. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszeń bez podania przyczyny.
  7. Istnieje możliwość negocjacji cen.
  8. Oferty towarów przedstawione w stronie nie maja charakteru oferty handlowej, a jedynie charakter podglądowy i reklamowy. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zmiany cen towarów prezentowanych na stronie. Wszystkie warunki dotyczące zakupu towarów tzn. ceny, płatności oraz dostawy itp. użytkownik omawia bezpośrednio z firmą, w której dokonuje zakupu.

Z poważaniem,
Redakcja Weselnika Opolskiego

Planujesz ślub i wesele?
Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze na Opolszczyźnie sale weselne, zespoły muzyczne, cukiernie, a także kwiaciarnie i wypożyczalnie samochodów! Szukasz sali weselnej, a może zespołu muzycznego / DJa? Szukasz wymarzonego auta do ślubu? Jesteś w dobrym miejscu, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do idealnego ślubu: sale weselne Opole, zespół muzyczny, DJ na wesele, cukiernie - torty ślubne Opole, auto do ślubu, fryzury ślubne, wymarzone suknie ślubne, obrączki ślubne, kwiaciarnie na ślub - Opole, opolskie.

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu.
Każdy z nas chce, aby wszystko tego dnia wyglądało idealnie.
Począwszy od pięknie przystrojonej sali weselnej, po suknie
ślubną, bukiet kwiatów, a także samochód i zespół muzyczny!

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze firmy na rynku, które
polecają zadowoleni klienci.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia,
życzy Redakcja Weselnika Opolskiego

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin